Україна

Спеціальний режим у Києві: пересуватися містом можна лише в масках

Столичні райдержадміністрації та Нацполіція повинні забезпечити впровадження «масочного режиму», інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Київради.

Перебувати в людних місцях (адмінприміщеннях і громадському транспорті) можна лише в масках.

– Таке рішення ухвалила постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І воно є обов’язковим для виконання. Станом на ранок 25 березня в столиці вже 31 випадок захворювання на коронавірус! Поки невідомо: до якого числа та місяця будуть діяти дані обмежувальні заходи. Давайте запасемося терпінням та будемо свідомими, – написав у Facebook депутат Київради Андрій Странніков.

У столичних медзакладах уже підготовлено 78 боксів і 482 ліжка. У разі ускладнення епідеміологічної ситуації будуть задіяні додаткові заклади охорони здоров’я, де мають розгорнути ще 7 тисяч ліжок.

Захисні засоби закуповують за рахунок міського бюджету, передають лікарням, комунальним підприємствам та аптекам КП «Фармація».

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Прежде, чем обязывать людей ходить на улице только в масках, власти Киева должны обеспечить людей бесплатными масками, потому что нигде в Киеве не продаются маски, только у спекулянтов за большие деньги!!!!

Back to top button
Close
Close