Україна

Соціальні послуги по всій країні почнуть надавати у «Прозорих офісах»

7 лютого Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 р. № 779», реалізація норм якої забезпечить створення та функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс». Про це 1News повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

У повідомленні додається, що прийняття постанови також сприятиме наданню послуг у сфері соціального захисту населення на якісно вищому рівні, без черг та в установлені законодавством строки.

Зазначене рішення прийняте у відповідності до середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, яким передбачається створити мережу центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

У жовтні 2017 року Кабмін видав розпорядження, згідно з яким рекомендував органам місцевого самоврядування міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад визначити приміщення для створення та забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс», кошторис функціонування таких офісів.

Пілотні проекти «Прозорих офісів» функціонують в Україні з 2016 року у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

В Києві перший “Прозорий офіс” відкрився у червні 2017 року.

Останні новини

Back to top button