Україна

Солом’янський райсуд Києва закрив справу про незаконне збагачення Омеляна

У зв’язку з цим також скасовано і накладений у досудовому слідстві арешт на майно міністра інфраструктури

Солом’янський райсуд столиці закрив кримінальне провадження щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна у частині незаконного збагачення.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

У прокуратурі повідомили, що суд закрив кримінальне провадження відносно Омеляна в частині незаконного збагачення, оскільки Конституційний суд визнав неконституційною ст. 368-2 ККУ.

“У зв’язку з цим також скасовано і накладений у досудовому слідстві арешт на майно обвинуваченого, в тому числі на автомобіль БМВ Х5, арешт на який накладався з метою забезпечення конфіскації майна як виду покарання”, – зазначили у відомстві.

Водночас суд ухвалив призначити до розгляду справу міністра в частині декларування недостовірної інформації за двома епізодами.

“Таким чином, наразі Володимир Омелян обвинувачується у тому, що подаючи декларації за 2015 і 2016 роки, умисно вказав відомості, які відрізняються від достовірних відповідно на суму понад 3 млн гривень та 8 млн гривень”, – резюмували у прокуратурі.

Як повідомлялося, 6 листопада 2018 року прес-служба НАБУ заявила про завершення досудового розслідування стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна за фактами можливого незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації.

Раніше Омелян заявляв про тиск з боку детективів Національного антикорупційного бюро, яке ініціювало проти нього кримінальне провадження.

14 вересня Солом’янський районний суд Києва віддав Омеляна на поруки міністра молоді і спорту Ігоря Жданова та народного депутата Федора Бендюженка. Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила для Омеляна заставу у п’ять мільйонів гривень.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close