Україна

Сьогодні в Україну прийде похолодання

У неділю, 22 квітня, Україну зачепить холодний атмосферний фронт, через що на всій території країни очікується похолодання.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала відома українська синоптик Наталія Діденко, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Главком.

«22 квітня зона холоду з північного сходу – там навіть видно сніг! – війне й на нас зниженням температури повітря. Черговим. У неділю, 22 квітня, вдень очікується +13+18 градусів, на Заході та Півдні до +20, у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській областях +10+15 градусів», – повідомила синоптик.

Відзначається, що протягом дня в Україні здебільшого очікується суха і ясна погода, однак, вночі дощі пройдуть в Приазов’ї, а вдень, – у північно-східних областях.

Також з 20-27 градусів тепла температура повітря знизиться до 14-17 градусів і 20 градусів тепла в західних областях. У Києві температура встановиться на рівні в 16 градусів.

«Сьогодні не доривайтеся до сонця, городу та пікніків. Помірність захистить від алергії, радикуліту і шлунково-кишкових сюрпризів», – порадила Діденко.

Back to top button