Україна

Сьогодні у столиці відкрився перший в Україні магазин IKEA

У понеділок, 1 лютого, відкривається перший в Україні офлайн-магазин шведської компанії IKEA, найбільшого у світі рітейлера меблів і товарів для дому, однак працюватиме наразі без традиційного відділу харчування, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

 

“1 лютого IKEA вітатиме покупців у київському city store, що відкриється в Blockbuster Mall. Це перший офлайн-магазин в Україні, й ми з нетерпінням чекаємо початку цього нового розділу в історії IKEA”, – йдеться у повідомленні.

На першому етапі у магазині в наявності буде близько 2000 товарів. Магазин відкриється без традиційного відділу харчування, який наявний у магазинах компанії в інших країнах.

Повідомляється також, що під час епідемії коронавірусу магазин працюватиме з суворим дотриманням протиепідемічних заходів, як-от соціальна дистанція, обов’язкове носіння масок, перевірка температури та регулярна дезінфекція приміщення. “Відповідно до чинних обмежень, у магазині зможуть перебувати максимум 500 людей одночасно”, – наголосили в IKEA.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button