Україна

Смолій написав прощального листа до журналістів

У листі ексголова Нацбанку подякував за спільну роботу, принциповість, дотримання професійних стандартів, людяність та небайдужість

Колишній голова Національного банку України Яків Смолій написав прощальний лист журналістам.

Про це повідомляє 1NEWS.

«Байдужість вбиває. Вбиває людей, ініціативи, вбиває реформи. Коли суспільство стає байдужим до процесів, які за суттю своєю є трансформаційними для всієї країни, наслідки можуть бути страшними та такими, які можна виправити лише заплативши велику ціну. Я бачу у вашій роботі запобіжник для такої байдужості», — каже пан Смолій.

Він зазначив, що не покидає НБУ напризволяще, оскільки всі працівники лишають там працювати та захищати здобутки останніх років.

«Нам закидають, наче Національний банк незалежний від громадян нашої країни. Але насправді ми лишаємося підзвітними суспільству через доповіді у Верховній Раді, а також через постійне, щоденне спілкування з журналістами. Ви пильно стежите за нашими діями, вимагаєте відповідей, звертаєте увагу на складні питання», – каже Яків Смолій.

Екскерівник регулятора також порадив журналістам цінувати свою команду: «Залишаючи Національний банк, я розумів, що не лишаю його та всі здобутки останніх років напризволяще — цю роботу підхоплять і продовжать правління Національного банку, директори департаментів та кожен працівник, який є в НБУ. Ваша команда — це ваша опора, ваша стіна, ваші друзі. Після Національного банку я можу це сказати з впевненістю у 100%».

Джерело: НВ

Back to top button