Україна

Смілянський розповів про стан інфраструктури «Укрпошти»

Керівник державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» Ігор Смілянський розповів про стан інфраструктури підприємства. Про це він сказав в інтерв'ю виданню «Голос України».

«Стан інфраструктури  виявився набагато гіршим, ніж я очікував. На балансі було 3600 авто, а фактично їздило 2500. 1100 — це просто металобрухт. Із 11,5 тисяч офісів комп’ютеризовано лише 20%, вік 65% комп’ютерів — понад 10 років», — наголосив очільник ДП.

Разом з тим він зазначив, що майже за рік його перебування на посаді майже всі показники з продажу й обсягів збільшилися на 30-40%.

«Наприклад, мі за останні місяці купили більше авто, ніж за минулі 5 років. Закуплено 70 машин, зокрема й магістральні. До кінця року — ще 200 машин. Минулого року придбали 3500 комп'ютерів, ще 5000 уже цього року», — зазначив Смілянський.

Керівник «Укрпошти» також підкреслив, що у ДП було змінено систему оплати праці — тепер вона орієнтована на індивідуальні робочі показники. Також було проведене навчання для 13 тисяч працівників.

Крім того, в «Укрпошті» провели ребрединг, запровадили безпаперовий обмін документами з клієнтами, запустили «особистий кабінет».

Нагадаємо, у лютому Смілянський заявив про низький рівень комп'ютеризації підприємства.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close