Україна

“Слуги народу” визначились із кандидатами на посади віцепрем’єра з євроінтеграції, міністра екології та міністра культури

Кандидатів назвав депутат Верховної Ради від однойменної фракції

Новим віце-прем’єр-міністром з європейської інтеграції стане Ольга Стефанішина.

Про це написав депутат Верховної Ради від однойменної фракції Олександр Качура в своєму Telegram-каналі, – інформує 1NEWS.

Зазначимо, наразі Стефанішина є Генеральним директором Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Віце-прем’єр-міністром європейської та євроатлантичної інтеграції є Вадим Пристайко.

Новим міністром культури стане Олександра Ткаченко.

Нагадаємо, наразі Ткаченко очолює Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

На нову посаду міністра екології розглядають двох кандидатів – заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Романа Абрамовського та голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

Роман Абрамовський – колишній заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (лютий-вересень 2015 року). Він раніше обіймав посади генерального директора ПрАТ “Укрстальконструкція” (Київ), першого заступника голови правління ПАТ ЄМЗ “Металіст”.

Гусєв – колишній заступник міністра оборони (із березня 2015 по січень 2016 року), з січня 2017 року відповідав за зв’язки з органами влади в “Приватбанку”.

Юрій Гусєв значився під №41 у виборчому списку партії “Слуга народу”. Однак 13 червня 2019 року він повідомив про рішення не брати участі у парламентських виборах, але заявив, що залишається в команді Зеленського і допомагатиме їй “в іншій ролі”.

Джерело: УНН/Економічна правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close