Україна

«Слуга народу» виключила з фракції двох депутатів

Двох народних депутатів Анну Скороход та Антона Полякова виключили з фракції «Слуги народу». Про це в коментарях журналістам заявили самі депутати.

Поляков назвав причиною його виключення «прогули», а Скороход назвала таке рішення фракції «позитивним моментом».

Також цю інформацію підтвердив у своєму Телеграм-каналі депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.

Вчора ввечері на своїй сторінці у Facebook Поляков повідомив, що йому відомо про наміри виключити його з фракції.

«Старші груп фракції Слуга Народу під копірку прислали у всіх групах, крім моєї, одне і теж повідомлення. цитую: «Завтра вранці будуть на фракції ухвалювати рішення щодо виходу з фракції Полякова. Є багато роботи з його боку проти роботи фракції і повне не підтримка позиції фракції … «. При цьому керівництво фракції і Офіс Президента прямо зараз телефонують всім депутатам і просять підтримати моє виключення. Я не проти, якщо фракція проголосує, окей», – написав депутат.

Він також додав, що був би радий, якби перед його виключенням з фракції прибрали «всіх списочників, які продавали округу на парламентських виборах, і тепер сидять в Раді і навіть займають посади в нашій фракції і комітети (наприклад Халімона) (мова йде про депутата від «Слуги народу» Павла Халімона – ред.).

«Потім виключіть кнопкодавів, як обіцяли влітку в меморандумі. Потім всіх «рєшал» і зірок листувань під куполом. Ах да, і Рябошапку (Генпрокурора Руслана Рябошапку – ред.) звільніть, за те що він отримує команди від Богдана (глави Офісу Президента Андрія Богдана – ред.) не пускати або навпаки пускати в хід певні справи. Потім можна приступити до мене», – зазначив Поляков.

Він також порадив керівництву фракції поглянути на його голосування і графік відвідування, з урахуванням навчальної відпустки. «Адже Президент говорив, що всім у кого незакінчена вища освіта, влаштують навчання. Я цього не дочекався, відновився в університеті і офіційно був 5 днів на сесії і при цьому встигав з іншого берега приїхати на засідання парламенту», – додав Поляков.

Нагадаємо, Антон Поляков був обраний по мажоритарному округу №206 в Чернігові.

Додамо, що про виключення Анни Скороход з фракції вчора заявляв Давид Арахамія.

«Щодо самої пані Скороход, я буду виносити особисто рішення про виключення її з фракції, тому що немає ніякого  змісту знаходитися у фракції і не підтримувати жодного рішення фракції. Подивіться всі голосування. Навіщо вона нам у фракції?», – зазначив він.

Також він заявив, що цивільний чоловік Скороход Олексій Алякін, «людина, яка стрьомно виглядає», тиснув і залякував депутатів у парламентському комітеті з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

За даними голови фракції, йому особисто скаржилися два депутати, і він про це повідомив правоохоронні органи. Прізвища цих нардепів він назвати відмовився.

Вчора з трибуни Верховної Ради Анна Скороход звинуватила владу у затриманні свого цивільного чоловіка Олексія Алякіна через її голосування всупереч позиції фракції, а голова фракції звинуватив її у пропонуванні хабарів.

«Сьогодні за мої політичні уподобання, мої політичні бачення і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з замів (голови) Адміністрації президента, одного з замів генерального прокурора Каська… мого чоловіка було затримано незаконно», – заявила Скороход з трибуни Верховної Ради.

«Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності ГТС, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі», – стверджує вона.

Скороход додала: «Рішення про затримання незаконне. Підставою став запит Російської Федерації 2017 року. До цього ніяких не було питань, а тут після червоної кнопки іде затримання мого чоловіка».

В той же час Генеральна прокуратура підтвердила затримання чоловіка Анни Скороход.

Зазначається, що 14 листопада 2019 року Національна поліція затримала громадянина Російської Федерації, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку.

ГПУ стверджує, що раніше даний громадянин намагався уникнути екстрадиції шляхом оформлення громадянства України через надання міграційній службі неправдивих відомостей.

Так, 9 серпня 2018 року, вказану особу вже затримували на території Київської області. У якості запобіжного заходу громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд м. Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт.

У подальшому, 3 січня 2019 року, домашній арешт було скасовано у зв’язку зі встановленням факту належності до громадянства України.

Однак, рішення про набуття громадянства було двічі скасоване міграційною службою через надання при його оформленні неправдивих відомостей та підроблених документів.

Back to top button