Україна

“Слуга народу” готова люструвати членів своєї команди

Партія “Слуга народу” готова люструвати членів своєї команди Айвараса Абромавичуса, Олександра Данилюка та Вадима Пристайка в разі розширення закону про очищення влади на посадових осіб часів президентства Петра Порошенка, повідомив керівник виборчого штабу політичної сили Олександр Корнієнко в інтерв’ю Радіо Свобода, пише1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Ну, тут ліс рубають – тріски летять. Якщо ми приймемо загальний принцип, то я думаю, що наші учасники команди зрозуміють, що це командна історія. Треба буде цього загального принципу підкоритися”, – сказав Корнієнко.

Він заперечує, що це буде не по-людськи стосовно членів команди президента.

“Закон треба спочатку написати. Я впевнений, що в Офісі президента цим вже займаються. Далі нам належить його прочитати, зрозуміти. Будуть, можливо, якісь правки. Зрозуміло, що ми будемо його як можна швидше приймати і писати такі перехідні положення, щоб він якомога швидше працював”, – заявив Корнієнко.

Нагадаємо, президентський проект змін в закон про люстрацію розповсюджує заборону займати ряд посад в тому числі на президента, спікера ВРУ і його заступників. Це передбачено законопроектом № 10444, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Проект поширює люстрацію в тому числі на виборні посади.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close