Україна

Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок у напрямку України


Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок у напрямку України

Кількість вантажівок, що знаходяться на території Словаччини перед ПП Вишнє Нємецке у напрямку України, наразі становить близько 300.

Словацькі перевізники 21 листопада почали блокувати рух вантажних автомобілів у напрямку України через пункт пропуску Вишнє Нємецке – Ужгород. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначається, що ініціатором такого страйку стала Спілка перевізників Словаччини, представники якої й проводять блокування. Терміни закінчення блокади невідомі.

За даними ДПСУ, кількість вантажівок, що знаходяться на території Словаччини перед ПП Вишнє Нємецке у напрямку України, наразі становить близько 300. Пропуск автомобілів та автобусів здійснюється у штатному режимі.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. За кілька днів зібралися черги на десятки кілометрів.

Станом на 19 листопада, по 1200 вантажівок перебували на напрямку пунктів пропуску Ягодин та Краківець, ще 500 машин очікували на напрямку Рава-Руська.

Також повідомлялося, що Україна створила штаб допомоги українським водіям, заблокованим на кордоні з Польщею. Ключова задача штабу – забезпечити людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button