СвітУкраїна

Словаччина закриває кордон з Україною

Уряд Словаччини ухвалив рішення частково закрити кордон з Україною через погіршення епідеміологічної ситуації. Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби України, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Уряд Словаччини вніс доповнення до умов в’їзду на територію своєї держави. Обмеження запроваджуються через ускладнення епідеміологічної ситуації у Словацькій Республіці і в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, з 9:00 9 листопада буде тимчасово закритий пункт пропуску “Вельке Слеменце”, з українського боку – “Малі Селменці”. Також тимчасово припиняється оформлення пішоходів у пункті пропуску “Убля”, з українського боку – “Малий Березний”.

Крім того, у пункті пропуску “Вишнє Німецьке”, з української сторони – “Ужгород”, пропуск осіб, які тимчасово або постійно проживають на території Словаччини, здійснюватиметься з 08:00 до 20:00 (за київським часом).

При цьому всі мандрівники, які в’їзжджають до Словаччини, зобов’язані пройти тест на антиген і надалі підлягають самоізоляції, під час якої на п’ятий день мають зробити тест RT PCR.

Раніше повідомлялося, що з 9 листопада Словаччина запустить на кордоні з Україною пілотний проект тестування на антиген Covid-19.

Також нагадаємо, що 31 жовтня у Словаччині почалося загальнонаціональне тестування населення на Covid-19.

Останні новини

Back to top button