Україна

Слідком РФ заявив, що у Ростові затримали члена Правого сектору

У Ростовській області затримано українця Романа Терновського, який нібито причетний до Правого сектору. Про це повідомляє Слідчий комітет Російської Федерації, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

За даними Слідчого комітету, слідчі затримали його спільно з ФСБ Росії.

За даними російських правоохоронців, «Терновський в складі учасників організації Правий сектор неодноразово брав участь в пікетах, мітингах та інших суспільно-масових заходах на території України».

«Крім того, використовуючи аккаунт у соціальній мережі Facebook, Терновський здійснював пропаганду діяльності організації Правий сектор серед користувачів інформаційно-телекомунікаційної мережі інтернет, в тому числі осіб, які постійно проживають на території Російської Федерації», — йдеться в повідомленні СКРФ.

«Дії Терновського спрямовані проти інтересів Російської Федерації і кваліфіковані слідством за ч. 2 ст. 2822 КК РФ, що передбачає кримінальну відповідальність за участь в діяльності екстремістської організації», — заявляє відомство.

У Слідкомі додали, що в ході обшуку за місцем проживання підозрюваного в Ростові-на-Дону нібито виявлені предмети одягу та інші особисті речі з символікою організації Правий сектор.

За клопотанням слідства суд постановив взяти Терновського під варту.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close