Україна

SkyUp не буде скасовувати рейси до Вірменії

Українська авіакомпанія «SkyUp Airlines» вирішила продовжити польоти до Вірменії, проте скасування рейсів не виключене, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу SkyUp.

«Авіакомпанія SkyUp на основі проведених консультацій з відповідальними органами державної та авіаційної влади України та Республіки Вірменія прийняла рішення продовжити рейси Київ – Єреван у повному обсязі відповідно до анонсованого графіка. Наразі, за інформацією від офіційних джерел, ніяких перешкод для авіасполучення немає», – заявили у компанії.

У SkyUp наголосили, що постійно отримують оперативні дані від Міністерства закордонних справ, посольства України в Республіці Вірменія, Міністерства територіального управління та інфраструктури Республіки Вірменія та Посольства України в Вірменії, а також авіаційних контролюючих органів обох країн та диспетчерських служб, аеропорту Звартноц (Єреван, Вірменія).

«Усі вони наразі впевнені, що перешкод для виконання рейсів немає. Крім того, маршрут – цілком безпечний, адже проходить через територію Грузії, а до Вірменії літак потрапляє з західної сторони», – пояснюють в авіакомпанії.

Наголошується, що SkyUp продовжує постійний моніторинг та оцінку ризиків, щоб у разі змін припинити виконання рейсів, або ж розвернути літак чи сісти на запасний аеродром, якщо зміни відбудуться безпосередньо під час виконання польоту.

Нагадаємо, бої між Вірменією і Азербайджаном через Нагірний Карабах тривають третій день. Сторони називають конфлікт війною. Вірменія готується до довгострокових військових дій.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close