Україна

Сім’ям загиблих та постраждалих від вибуху у Кременчуці обіцяють матдопомог

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Сім ям загиблих та постраждалих від вибуху у Кременчуці обіцяють матдопомог

Міськрада ухвалила рішення виділити по 50 тисяч гривень сім’ям кожного загиблого, по 25 тисяч – кожному потерпілому, який перебуває на стаціонарному лікуванні, і по 10 тисяч – кожному, хто лікується амбулаторно.

 
Сім’ям загиблих та постраждалим внаслідок обстрілу ТЦ Амстор у Кременчуці виплатять матеріальну допомогу. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.
 
За його словами, міськрада прийняла рішення, згідно з яким буде виділено по 50 тисяч гривень сім’ям кожного загиблого, по 25 тисяч – кожному постраждалому, який перебуває на стаціонарному лікуванні, і по 10 тисяч – кожному, хто після того, що сталося, лікується амбулаторно.
 
Нагадаємо, 27 червня росіяни завдали ракетного удару по ТЦ Амстор у Кременчуці. Друга ракета пошкодила будівлю АТ Кредмаш, яка виробляла лише запчастини для цивільних автомобілів. Внаслідок ракетного удару росіян загинули понад 20 людей.
 
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переконана, що ракетний удар по ТЦ Амстор може розглядатися у Міжнародному кримінальному суді ООН як злочин проти людяності.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button