Україна

Січневі платіжки за газ можуть перерахувати

Після узгодження Кабінетом міністрів норм споживання газу, споживачам, які переплатили, кошти мають повернути

У Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявили, що нові платіжки за газ, які отримали українці в січні, обраховані законно, але будуть перераховані.

 

Про це повідомив голова Громадської ради НКРЕКП Василь Котко, – інформує 1NEWS.

«У сьогоднішній ситуації, все, що виставлено облгазами, – воно, так би мовити, законне. Це законна ціна на газ, законні норми споживання, які тепер суд підтвердив. Це абсолютно законні платіжки, і споживачам треба, на мій погляд, за цими платіжками платити», – сказав Котко.

Водночас, за його словами, після узгодження Кабінетом міністрів норм споживання газу, споживачам, які переплатили, кошти мають повернути.

«Як ця ситуація буде вирішуватись? Далі Кабінет міністрів повинен затвердити норми споживання більш-менш нормальні… і тоді облгази змушені будуть і зроблять перерахунок платіжок… Якщо була переплата, то в такому разі споживачам ці кошти мають повернути», – додав Котко.

Як повідомлялося, НАК “Нафтогаз України” закликав споживачів скаржитися на завищені норми споживання газу на гарячу урядову лінію і до Міністерства енергетики та вугільної промисловості. У НАК заявили, що Міненерговугілля уже підготувало проект нової постанови, однак норми споживання у ній все одно вищі.

Джерело: Громадське

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close