Україна

Схвалено рішення про монетизацію субсидій на рівні ТКЕ, — Зубко

Урядовий комітет ухвалив глобальне рішення щодо монетизації субсидій на рівні теплопостачальних підприємств. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на своїй сторінці Facebook, передає УНН.

 

На його думку, Україна зробила великий крок уперед.

«Уперше в історії прибираються клірингові розрахунки, скасовуються протоколи, а підприємствам, які надають послуги, будуть спрямовуватись живі кошти за субсидіями. Йде у минуле радянська система розрахунків, яка існувала у країні 25 років», — наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, це – основа для подальшої монетизації субсидій українським родинам, реформування ринків газу, тепла і системи соціальної допомоги населенню.

«Це рішення необхідне Україні для інтеграції у європейське енергетичне співтовариство. Згідно розробленої нами Концепції, реформування сектору теплопостачання та монетизація субсидій є основою інвестиційної привабливості та відновлення інфраструктури теплопостачання по всій країні», — зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, команда Мінрегіону разом із колегами зі Світового Банку, МФК, МВФ, ЄС, ЄБРР та Мінфін більше, ніж півроку працювали над вдосконалення монетизації системи субсидій.

Як повідомляв раніше УНН, План «Маршалла» для України розрахований більше, чим на рік та з фінансовими інвестиціями в економіку у розмірі 5 мільярдів євро річних.

Джерело:

УНН

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close