Україна

Шмигаль розпочав візит до Естонії


Шмигаль розпочав візит до Естонії

Глава українського уряду вже провів зустріч з депутатами естонського парламенту на чолі зі спікером Лаурі Хуссаром.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув з робочим візитом до Естонії. Про це він повідомив у Telegram в середу, 3 квітня.

“Розпочинаємо візит до Естонії із зустрічі з парламентаріями Рійгікогу на чолі зі спікером Лаурі Хуссаром. Обговорили євроінтеграцію та співпрацю в кіберсфері, адже Естонія також має досвід відбиття російських кібератак. Подякував за готовність допомогти з енергетичним обладнанням. Говорили про наші актуальні потреби, адже Росія продовжує енергетичний терор”, – написав він.

Прем’єр зазначив, що Україна тісно співпрацює з Естонією щодо конфіскації російських активів.

“Подякував Естонії за підтримку важливих для нашої країни резолюцій і сприяння в реалізації Формули миру президента України”, – додав Шмигаль.

Нагадаємо, у березні Естонія оголосила про надання пакету військової допомоги для України на суму 20 млн євро. ЗСУ отримали протитанкову зброю, вибухівку,  артилерійські снаряди, протигази, снайперське спорядження, боєприпаси меншого калібру та інше.

Також стало відомо, що Україна і Естонія готують безпекову угоду. В ОП заявили, що оскільки Естонія межує з Росією, то безпекові зобов’язання мають бути обопільними.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button