Україна

Шмигаль пообіцяв зберегти карантинні обмеження на зарплати міністрів

Прем'єр-міністр наголосив, що це принципова позиція, і попросив міністрів запобігти "перекосам" у зарплатах їх заступників, та працівникам міністерств

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що його зарплата та зарплата міністрів залишаться обмеженими до 5 середніх зарплат в Україні.

Про це він повідомив під час засідання уряду 23 вересня, – інформує 1NEWS.

“Підтверджу публічно, що із прийняттям рішенням Конституційного суду щодо заробітних плат чиновників та державних службовців, Кабінет міністрів та я особисто, залишаємося під дією постанови №304 у якій зарплати прем’єр-міністра, міністрів обмежені розміром не більше 5 середніх заробітних плат в Україні”, – повідомляє очільник уряду.

Шмигаль наголосив, що це принципова позиція, і попросив міністрів запобігти “перекосам” у зарплатах їх заступників, та працівникам міністерств.

“Стосовно заробітних плат чиновників, заступників міністрів, працівників міністерств, я прошу всіх міністрів також контролювати, щоб не було перекосів, аби зарплати відповідали тим рівням, про які ми говорили і які прийнятні для економічної ситуації”, – резюмує прем’єр.

Джерело: Економічна правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close