Україна

Шмигаль анонсував зменшення кількості міністерств


Шмигаль анонсував зменшення кількості міністерств

Що стосується кадрових змін в українському уряді, то прем’єр запевнив, що їх іще немає на порядку денному.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час підсускової пресконфереенції в понеділок, 4 березня, повідомив, що в рамках реформи уряду планується зменшення кількості міністерств і взагалі кількості державниї службовців, але про кадрові зміни в уряді він не готовий говорити публічно.

“Ведемо роботу щодо зміни формату уряду. Зокрема, скорочення кількості міністерств. Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр додав, що влада працює над створенням Центру уряду, де будуть зосереджені допоміжні адміністративні функції.

“Міністерства повинні мати невелику кількість дуже хороших спеціалістів, які формуватимуть державну політику, а Центр уряду надаватиме юридичну підтримку в кадровій, бухгалтерсько-фінансовій сфері. Також Центр уряду має швидко готувати документи для того чи іншого міністерства”, – пояснив керівник уряду.

Що стосується кадрових змін в українському уряді, то прем’єр запевнив, що їх іще немає на порядку денному: вони обговорюватимуться з монобільшістю в парламенті, президентом та його офісом.

“Стосовно кадрових рішень, за чотири роки я думаю, ви вже звикли до слів “подивимось” або “побачимо”. Я можу використати обидва: побачимо і подивимось як буде”, – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, під час пресконференції керівник уряду запевнив, що на кордоні з Польщею не було випадків блокування допомоги Україні.

Уряд працює над стимулами для повернення українців – Шмигаль

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button