Україна

Шмигаль анонсував відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною


Шмигаль анонсував відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною

Новий пункт пропуску Велика Паладь – Надьгодош працювати для пасажирських автомобілів, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На кордоні України та Угорщини планують створити новий пункт пропуску. Про це в п’ятницю, 23 лютого, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Прем’єр повідомив, що сьогодні проводиться виїзне засідання уряду у Львівській області, і серед ключових питань – це ситуація з блокадою на кордоні.

Шмигаль запевняє, що з польською стороною буде проведено прагматичний діалог, і Україна “готова до розумних компромісів”.

“Одночасно продовжуємо розширювати нашу логістику в інших точках. Сьогодні Уряд прийме рішення про відкриття нового пункту пропуску на кордоні з Угорщиною. Це пункт пропуску Велика Паладь – Надьгодош. Він буде працювати для пасажирських автомобілів, і це допоможе зменшити черги та прискорить перетин кордону для наших громадян”, – йдеться в повідомленні Шмигаля.

Крім того, є домовленість про розширення роботи ще одного пункт пропуску на кордоні з Угорщиною – Лужанка – Берегшурань.

“Тепер ним зможуть виїжджати порожні фури без обмежень по вазі, а також рухатися пасажирські та вантажні автомобілі з максимальною вагою до 7,5 тонн”, – додав прем’єр.

Нагадаємо, 21 лютого Зеленський звернувся до президента Польщі Анджея Дуди із закликом провести зустріч двох урядів на кордоні через протести польських фермерів. Дуда підтримав ідею зустрічі, але прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск відмовився.

Україна шукає можливості торгувати збіжжям в обхід Польщі

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button