Україна

Школярам заборонять користуватися гаджетами під час навчання

Дітям заборонять користуватися гаджетами під час навчання, – законопроект Верховна Рада України пропонує заборонити дітям користуватись мобільними телефонами та іншими гаджетами, які підключаються до мережі інтернет, під час навчання, передає 1NEWS з посиланням на legalhub.online.

Це передбачає законопроект №2792 який було зареєстровано 22 січня 2020 року.

Автори документу переконані, що діти не повинні витрачати час на свій смартфон або планшет, адже це забирає час у школярів, який вони повинні витрачати на навчання та спілкування з однолітками. «Законопроектом пропонується внести доповнення до Законів України «Про вищу освіту» та «Про загальну середню освіту».

У Законі України «Про вищу освіту» запропоновано встановити норму згідно з якою здобувачі освіти зобов’язані, зокрема, не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами освіти», – йдеться у пояснювальній записці.

Також проектом встановлено, що порядок користування мобільним зв’язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах загальної середньої освіти визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування.

У 2007 році в Україні вже забороняли користуватись мобільними телефонами у навчальних закладах. Але у 2014 році Міністерство освіти відмінило заборони. Наразі користуватись гаджетами у школах можна лише за дозволом адміністрації закладу.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close