Україна

Щомісячні втрати бюджету Києва складають 1,6 млрд грн

Через обмежувальні заходи у зв’язку з карантином щомісячні втрати бюджету Києва складають 1,6 млрд грн. Про це повідомив столичний градоначальник Віталій Кличко в інтерв’ю для “Радіо Свобода”, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Втрати 1,6 млрд. Ми порахували заздалегідь. Попередньо. Це не остання цифра”, – зазначив Кличко.

Разом з тим, мер Києва вважає, що такі вимушені непопулярні кроки, як зупинка транспорту, бізнесу — це питання здоров’я і життя громадян, що є пріоритетом для столичної влади.

Кличко зазначив, що через епідемію коронавіруса збитки несе не лише Україна, але й інші країни, наприклад у США фінансові втрати обчислюються трильйонами доларів. І йдеться про ще більшу фінансову кризу, ніж після Другої світової війни.

За словами мера, немає сумнівів, що буде недовиконання бюджету Києва, але місто не повинне зупинятися у своєму розвитку.

Незважаючи на складні умови, Київрада переглянула бюджет, і вирішила передати на медичну галузь 894 млн грн. Це додаткові гроші на зарплату працівникам медичної сфери, особливо інфекційних відділень – від 5 до 10 тис. гривень до зарплати. За словами Кличка, також вкрай важливо підтримати медиків на передовій.

Нагадаємо, влада Києва з 6 квітня ввела нові обмеження в зв’язку з карантином, серед яких — обов’язкове носіння масок при появі у громадських місцях, контроль автомобілів на КПП при в’їзді до міста.

Також Кличко раніше повідомив, що близько півмільйона жителів столиці вимушено взяли відпустки за свій рахунок через запроваджені обмежувальні заходи щодо протидії коронавірусу.

Останні новини

Back to top button