Україна

Ще сім районів столиці відключають на два тижні від гарячого водопостачання

Із понеділка, 13 травня, в Києві продовжаться масштабні відключення гарячої води строком на два тижні, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу КП “Київводоканал”.

Це пов’язано з необхідністю проведення гідравлічних випробувань на водопровідних мережах. Тобто трубопроводи під підвищеним тиском будуть випробовувати на міцність.

“У Києві тривають планові гідравлічні випробування для підготовки теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період. З 13 і 14 травня “Київтеплоенерго” буде відчувати мережі на гідравлічну щільність на 4 теплоджерелом. Гідравлічні випробування на кожній окремій ділянці триватимуть не менше 14 днів “, – уточнили комунальники.

“З 13 травня проведення гідравлічних випробувань почнеться на теплоджерела” СТ-2 “. Тому послуги з централізованого постачання гарячої води тимчасово будуть відсутні в Оболонському і Подільському районах. А з 14 травня випробування будуть проходити на теплоджерела: ЖК “Молодь”, “СТ-1” і “ТЕЦ-5”. Тому в зв’язку з випробуваннями постачання гарячої води буде тимчасово відсутнім в Шевченківському, Голосіївському, Солом’янському, Печерському та Дарницькому районах.

Отже, ось де не буде гарячої води в Києві та в які терміни

Оболонський район (з 13 по 27 травня)

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close