Україна

Ще один нардеп здав тест на коронавірус

Народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Юрчишин здав текст на коронавірус. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«За рекомендаціями сімейного лікаря… з’їздив і здав ПЛР-тест до амбулаторії Верховної Ради України. Там тестів дуже мало, тому роблять лише тим у кого симптоми, або хто був у контакті. Це той тест, який дає більш гарантовані показники, а не експрес-тест, який фіксує вірус лише у активній фазі», – пише Юрчишин.

Він додав, що результат буде відомий через 4-5 днів. «ПЛР-тестів в Україні дуже мало, тому рекомендую своїм колегам які відчувають себе здоровими та не були в контакті з Шаховим не зловживати, а просто самоізолюватися. Бо дуже важливо виявляти саме носіїв, а не витрачати тести в пусту. Керівництву ВРУ дякую за організацію тестування і закликаю без нагальної потреби не збирати депутатів. Карантин так карантин», – додав він.

Нагадаємо, Ярослав Юрчишин контактував з народним депутатом Сергієм Шаховим, в якого виявили коронавірус, на засіданні екологічного комітету Верховної Ради.

Додамо, що в політичних Телеграм-каналах повідомляється про те, що тести на коронавірус також здали Президент, прем`єр-міністр, представники Офісу Президента та голова Верховної Ради. У всіх результати негативні. Однак, офіційно це не підтверджена інформація.

Back to top button