Україна

Ще один кандидат: екс-голова СБУ йде в президенти

Колишній голова СБУ, лідер партії Громадсько-політичний рух «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив про намір балотуватися на посаду Президента України. Таку заяву він поширив на своїй сторінці у Facebook.

«Моє завдання і завдання моєї команди – зробити все, щоб захистити громадян, навести в країні порядок, відновити мир і повернути нашу країну на шлях розвитку. З цим я йду в президенти», – написав Наливайченко.

Нагадаємо, в середині червня Валентин Наливайченко був присутній на презентації нової програми Юлії Тимошенко «Новий курс України». У матеріалі 1News: «Юля, Come On: з чим іде на вибори «нова» Тимошенко» читайте детально про нову програму лідера партії «Батьківщина».

Додамо, що ще у 2016 році Валентин Наливайченко та Юлія Тимошенко заявили про об’єднання в так званий «Антикорупційний рух».

Влітку 2017 року Наливайченко заявив про створення штабу спільних дій разом із «Рухом Нових сил Михайла Саакашвілі». Користувачі тоді «висміяли» таке об’єднання.

У грудні 2017 року Мостиський районний суд Львівської області виніс рішення щодо накладення штрафу у розмірі 3 400 гривень Валентину Наливайченку за незаконний перетин державного кордону в пункті пропуску «Шегині» у вересні під час «прориву» кордону Михайлом Саакашвілі.

Раніше про намір балотуватися в президенти заявив однопартієць Саакашвілі по «Руху Нових Сил» Юрій Дерев’янко.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Это тот ублюдок,который вместе с Пашинским в дни расстрела Небесной сотни,был возле Жовтневого палаца?

Back to top button
Close