Україна

Шевченківський райсуд розглядатиме справу щодо вбивства адвоката Ю.Грабовського

Юрій Грабовський

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ сьогодні вирішив, що Шевченківський районний суд Києва буде розглядати кримінальне провадження щодо вбивства адвоката Юрія Грабовського. Про це сказав у коментарі УНН адвокат потерпілої Ольги Грабовської Ігор Черезов.

«Сьогодні Вищий спеціалізований суд визначив підсудність за Шевченківським районним судом міста Києва, який буде розглядати справу убитого Грабовського та ще однієї людини», — сказав адвокат.

І.Черезов також висловив переконання, що найближчим часом матеріали кримінального провадження будуть передані до Шевченківського райсуду столиці і справу буде призначено до розгляду.

Нагадаємо, 29 липня Головний військовий прокурор А.Матіос повідомив, що завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства адвоката Ю.Грабовського і 1 серпня матеріали справи будуть передані адвокатам і підозрюваним.

Як повідомляв УНН, про зникнення Ю.Грабовського стало відомо 10 березня. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство» Кримінального кодексу України.

25 березня в Національній асоціації адвокатів України повідомили, що Ю.Грабовського, який був захисником російського військового О.Александрова, знайдено вбитим.

Головний військовий прокурор України А.Матіос повідомив, що тіло адвоката Ю.Грабовського знайшли біля Жашкова Черкаської області. У справі було затримано двох підозрюваних.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close