Україна

Шахраї під виглядом співробітників ДБР виманювали у людей гроші


Шахраї під виглядом співробітників ДБР виманювали у людей гроші

Аферисти пропонували широкий спектр послуг для потенційних “клієнтів” – від закриття кримінальних проваджень до переслідування конкурентів, заявників.

Викрито групу шахраїв, які під виглядом співробітників Державного бюро розслідувань видурювали у людей гроші. Про це 19 квітня повідомляє ДБР.

Зазначається, що аферисти пропонували широкий спектр послуг для потенційних «клієнтів» –  від закриття кримінальних проваджень до переслідування конкурентів, заявників, тощо.

“За фактом протиправних дій порушено кримінальне провадження, документуються та встановлюється повне коло осіб причетних до оборудок.Проводяться обшуки за місцями проживання, вилучаються докази протиправної діяльності.Слідчі дії тривають”, – заявили в ДБР.

Нагадаємо, на Волині шахраї від імені ОВА виманювали гроші у підприємців. Натомість аферисти обіцяли “право на отримання податкових пільг”.

В Україні значно побільшало шахраїв, кількість кримінальних справ про шахрайство побила 12-річний рекорд. Тільки 3,4 тис. або 14% усіх зареєстрованих з початку 2024 року справ дійшли до суду, ще понад 2 тис. проваджень було закрито.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button