Україна

Сестри Савченко йдуть у народні депутати по мажоритарці у Донецькій області

Своє рішення балотуватися по виборчих округах Донеччини Надія Савченко пояснила відсутністю необхідної суми для реєстрації політсили, а також бажанням об'єднати українське суспільство й необхідністю пошуку порозуміння

Народний депутат України Надія Савченко і її сестра Віра балотуватимуться до Верховної Ради на одномандатних виборчих округах в Донецькій області.

 

Про це Надія Савченко написала на своїй сторінці на Facebook, – інформує 1NEWS.

“Система опирається, але наша партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» буде представлена у виборчому процесі. Політсила висуває 7 мажоритарних кандидатів, зокрема чотири по Донеччині”, – пише кандидатка.

Зокрема, Надія Савченко зареєстрована кандидатом від округу № 51 у селищі Зайцеве.

Її сестра Віра обиратиметься від округу № 45 (Авдіївка і Ясинуватський район).

Своє рішення балотуватися по виборчих округах Донеччини Надія Савченко пояснила відсутністю необхідної суми для реєстрації політсили, а також бажанням об’єднати українське суспільство й необхідністю пошуку порозуміння: “Ми розуміємо, що пріоритетом для України сьогодні є закінчення війни на максимально вигідних для нашої держави умовах. А також об’єднання українського суспільства, пошук порозуміння та спільна праця заради спільного майбутнього”.

Джерело: Facebook

Back to top button