Україна

Сестра Андрія Парубія стала заступницею начальника Податкової служби на Львівщині

Сестру народного депутата від «Європейської солідарності», колишнього голови Верховної Ради Андрія Парубія – Олену – призначили на посаду заступника начальника Головного управління ДПС у Львівській області, повідомляє 1News.

Згідно з інформацією на сайті управління Державної податкової служби у Львівській області, призначення відбулось 4 серпня 2020 року.

З біографічних даних відомо, що трудову діяльність Олена Парубій розпочала у серпні 2000 року. В органах державної податкової служби працювала з січня 2002 року на посаді старшого державного податкового інспектора правового забезпечення ДПІ у Залізничному районі м.Львова, звідки була звільнена за власним бажанням у грудні 2003 року.

З грудня 2003 року працювала у комерційних структурах.

В червні 2005 року повернулась на державну службу в ДПІ у Галицькому районі, в якій обіймала посаду начальника управління оподаткування фізичних осіб.

В травні 2008 року прийнята в порядку переведення на посаду начальника управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у  Сихівському районі м.Львова.

З червня  2011 року працювала в ДПІ у  Галицькому районі м.Львова, де обіймала посади  начальника управління оподаткування фізичних осіб, заступника начальника, першого заступника начальника ДПІ.

1 квітня 2016 року призначена на посаду  начальника Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

14 липня 2017 року призначена в порядку переведення на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Львівській області.

За інформаціє ЗМІ, у 2010 році Олену Парубій затримали та звинуватили в отриманні хабаря у розмірі 2000 доларів. «2 тисячі — це була лише частина хабара. Іншу отримала раніше. При обшуку знайшли 14 тисяч гривень і 2700 доларів. Усі грошові докази помічені спеціальною речовиною», — заявив у день арешту начальник Львівської обласної міліції Михайло Цимбалюк.

Андрій Парубій, який в той час був народним депутатом, назвав затримання сестри – політичним переслідуванням.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close