Україна

Середня тривалість догляду за хворими дітьми у серпні склала 9,7 дня

Середня тривалість догляду за хворими дітьми склала 9,7 дня за підсумками серпня, а загалом виплачено 422,4 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба ФССУ, інформує 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Упродовж січня-серпня 2020 року 142,2 тисячі українських працівників знаходились на лікарняних у зв’язку із необхідністю догляду за хворими дітьми або членами родини. За весь період догляду Фонд соціального страхування України компенсував для них втрачений заробіток – загальна сума видатків склала 422,4 мільйона гривень”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільша кількість листків непрацездатності по догляду видається у разі хвороби дитини застрахованої особи. Тривалість таких лікарняних складає до 14 календарних днів, однак у разі стаціонарного лікування ФССУ здійснює надання допомоги за весь період перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Водночас, у разі хвороби члена сім’ї тривалість лікарняного по догляду не може перевищувати три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більше семи календарних днів.

“Середня тривалість листка непрацездатності, виданого в разі потреби догляду, склала за підсумками восьми місяців цього року 9,7 дня. Фінансування такої допомоги здійснюється Фондом, починаючи з першого дня і за весь час догляду”, – резюмували у фонді.

На лікарняні цього року спрямували понад 6 млрд грн.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close