Україна

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону з допомогою для України

Згідно законопроекту, $250 млн виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки

Сенат Сполучених Штатів схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до $250 млн.

Про це повідомляє 1NEWS.

Даний кошторис оборонного бюджету на $50 млн перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки української держави.

“Згідно законопроекту, $250 млн виділяються, в тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь і логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь або військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних сил України”, – зазначають в українському посольстві.

Для вступу в силу погоджений проект “Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік” треба ще проголосувати в Палаті представників, після чого він буде переданий на підпис Президентові США.

Джерело: посольство України в США

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close