Україна

Семена Семенченка відпустили під домашній арешт

Солом'янський районний суд Києва змінив запобіжний захід колишньому народному депутату України

Солом’янський районний суд Києва змінив запобіжний захід колишньому народному депутату ВР Семену Семенченку з тримання під вартою на домашній арешт.

Про це інформує 1NEWS.

Раніше було продовжено терміни досудового розслідування у справі, і Служба безпеки України (СБУ) подавала клопотання щодо продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

24 березня СБУ розкрила та припинила діяльність незаконного воєнізованого збройного формування, так званої приватної військової компанії. У СБУ переконані, що діяльність цієї компанії була спрямована на підготовку до здійснення тяжких злочинів, зокрема проти основ національної безпеки.

За даними слідства, організаторами діяльності групи були колишній народний депутат України Семен Семенченко та агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко.

Пояснюючи, що саме інкримінують колишньому народному депутату України Семену Семенченку й агенту НАБУ Євгену Шевченку, начальник главку Олег Головаш розповів: “Семенченко в 2018 році спільно із Шевченком та за сприяння інших осіб, (…), організували та здійснили реєстрацію на території однієї з іноземних держав приватної військової компанії”.

Він уточнив, що СБУ інкримінує Семенченку “не факт створення та реєстрації ПВК на території іноземної держави, а той факт, що він створив на території України з 2018 року, очолював, забезпечував спорядженням разом Шевченком незаконне військове формування (НВФ)”.

Правоохоронні органи подаватимуть апеляцію на рішення Солом’янського районного суду м. Києва, який змінив запобіжний захід для колишнього народного депутата України Семена Семенченка.

Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

«Минулого тижня СБУ оголосила про нову та змінила раніше повідомлену підозру щодо Семенченка. Зокрема, нова підозра оголошена за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 27 ч.2 ст 28 ч.1 ст. 263 ККУ. Тобто, Семенченко підозрюється в організації незаконного придбання, зберігання та передачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, що вчинене попередньо змовою групою осіб», – повідомив речник.

Він уточнив, що нова підозра оголошена у зв’язку із отриманням висновків експертиз зброї та боєприпасів, а також після вивчення показань свідків.

Джерело: Німецька хвиля/Укрінформ

Back to top button