Україна

СЦКК працює над підготовкою для відведення українських військ – штаб

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Українська сторона Спільного центру координації та контролю за припиненням вогню займається над підготовкою відведення українських військ згідно рамкової угоди від 21 вересня, передає УНН з посиланням на прес-центр штабу АТО.

«Українська сторона готова безумовно виконувати домовленості щодо відведення військ від лінії розмежування, для чого розпочала заходи з інженерної підготовки відповідної місцевості та її розмінування для безпечного пересування спостережних груп ОБСЄ. Також тривають підготовчі заходи до відведення військ, здійснюється належне облаштування спостережних постів та визначених місць для розташування особового складу, який буде відведено від лінії зіткнення. Українська сторона Спільного центру координації та контролю за припиненням вогню та стабілізації лінії розмежування сторін працює над шляхами та механізмами відведення військових підрозділів», — йдеться в повідомленні.

У штабі АТО додали, що Збройні Сили України суворо дотримуються режиму припинення вогню, натомість з боку противника, навіть на визначених для відведення військ ділянках, не припиняються обстріли та провокації.

Нагадаємо, 21 вересня на зустрічі у Мінську підписано рамкове рішення тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів в зоні АТО.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close