Україна

СБУ заявила, що не прослуховує Саакашвілі

В Службі безпеки України назвали безпідставними звинувачення Михайла Саакашвілі щодо спроби «нібито його прослуховування» співробітниками спецслужби. Про це йдеться в повідомленні СБУ у Facebook.

«Служба безпеки України працює виключно у правовому полі українського законодавства та не здійснює подібних процесуальних дій без рішення суду за громадянами, який би статус вони на сьогодні не мали», — заявили у відомстві.

 

Зазначимо, раніше екс-голова Одеської області Михайло Саакашвілі розмістив у Facebook відео, в якому звинуватив СБУ у намаганні організувати стеження за ним.

На підтвердження своїх слів Саакашвілі показав відповідні пристрої, які нібито знайшли у валізі, залишеній у номері поверхом нижче його охоронці.

Він розповів, що спочатку його охоронець зупинив людей із «специфічними валізами», які, на його думку, були представниками СБУ, що намагалися зайти в номер.

Пізніше, зі слів Саакашвілі, сліди перебування цих людей його охорона виявила в номері під кімнатою екс-губернатора.

Нагадаємо, правоохоронці вручили підозру екс-заступнику генерального прокурора України Давиду Сакварелідзе за фактом прориву державного кордону України екс-головою Одеської облдержадміністрації Михайлом Саакашвілі та його прибічниками.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close