Головна / УКРАЇНА / СБУ запрошує громадськість обговорити питання протидії інформаційній агресії РФ

СБУ запрошує громадськість обговорити питання протидії інформаційній агресії РФ

Голова СБУ Василь Грицак запросив до діалогу та спільної співпраці у сфері забезпечення національної безпеки України експертів, юристів, журналістів, громадських активістів, інформує 1News з посиланням на прес-службу відомства.

Зазначається, що кінцевою метою є «розробка пропозицій для удосконалення законодавства України шляхом надання правової оцінки всім формам та методам ведення гібридної війни, закріплення відповідальності фізичних і юридичних осіб, які свідомо беруть у ній участь в інтересах російського агресора».

«Кожен патріот України може залишати свої пропозиції стосовно переліку діянь, що становлять загрозу національним інтересам України та вимагають правового реагування, на спеціально створеній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/platformazmin/ чи надіслати на електронну пошту [email protected]», – повідомляє СБУ.

Після опрацювання отриманих пропозицій з урахуванням власного досвіду СБУ та передових юридичних практик країн ЕС і США у сфері протидії гібридній війні Служба безпеки України ініціюватиме низку комунікаційних майданчиків для публічного обговорення запропонованих змін до законодавства України.

 

 

 

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

16 + двенадцать =

x

Перевірити також

СБУ запобігла спробі теракту в будівлі Нацполіції у Херсоні

Служба безпеки України запобігла інспірованій з РФ спробі теракту в будівлі Національної ...

Російські спецслужби планували напад на офіс «Батьківщини» — СБУ

Служба безпеки України запобігла нападу на офіс ВО «Батьківщина» в Києві, який ...

СБУ відкидає брехливі заяви бойовиків про підготовку спецслужбою провокації щодо ОБСЄ

Служба безпеки України спростовує заяви представників терористичної організації «ЛНР/ДНР» про підготовку спецслужбою ...