Україна

СБУ припинила кримінальне провадження про державну зраду Портнова

Служба безпеки України припинила кримінальне провадження про державну зраду колишнього заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова. Про це Портнов написав у Telegram, додавши відповідного листа від СБУ та прокуратури Криму, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Зокрема, прокуратура Криму повідомила адвокату Портнова, що 15 серпня кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада) «закрито у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального злочину».

Також у листі йдеться про те, що немає проваджень щодо Портнова, в яких він мав би процесуальний статус підозрюваного чи обвинуваченого.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що ексрадник Януковича Андрій Портнов фігурує в кримінальному провадженні про державну зраду. Зокрема, слідчі з кримського управління СБУ перевіряли причетність Портнова до підготовки постанови Верховної Ради АР Крим, прийнятої в 2014 році для виправдання і прикриття російської окупації півострова.

Повернувшись в Україну у травня 2019 року, колишній заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що має намір домагатися кримінального переслідування і засудження президента Петра Порошенка.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close