Україна

СБУ надала ЦРУ докази російського впливу на виборах в США

Службі Безпеки України вдалось значно вдосконалити можливості зі спостереження за допомогою моніторингового обладнання, наданого Сполученими Штатами ще у 2014 році, інформує 1News з посиланням на УНН.

Система прослухування та передачі даних СБУ була вмонтована за допомогою ЦРУ. Про це повідомила у інтерв’ю колишня голова підрозділу СБУ зі зв’язків з іноземними державами Вікторія Горбуз, пише The New York Times.

Служба Безпеки України відслідковувала колишніх бізнес-партнерів керівника виборчої кампанії на той час ще кандидата в президенти США Дональда Трампа в 2016 році, Пола Манафорта, та виявила докази російського впливу на виборах в США у 2016 році, частково завдяки американській технічній підтримці.

За словами Вікторії Горбуз, Центральна розвідувальна служба (ЦРУ) знешкодила російську систему телефонного спостереження, а також надала СБУ і допомогла встановити американську комп’ютерну техніку.

Відділ В.Горбуз, за її словами, перевів телефонні перехоплення за допомогою нової системи та передав їх представникам Сполучених Штатів.

«Ця команда перекладала і негайно, 24 години на добу, повністю співпрацювала з нашими американськими колегами,» — сказала вона.

Неясно, чи були телефонні перехоплення, пов’язані з розслідуванням втручання у вибори, передані американським органам влади. Але українська сторона представила виданню часткові телефонні записи телефонних розмов колишніх партнерів П.Манафорта.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close