Україна

Сбербанк Росії почав пошуки нового покупця для “дочки” в Україні

Сбербанк РФ буде шукати нового покупця для свого українського дочірнього банку, оскільки білоруський Парітетбанк не влаштував Національний банк України (НБУ), інформує 1NEWS.

Про це повідомив перший заступник голови правління Ощадбанку Лев Хасіс.

“Думаю, нам доведеться нового покупця шукати, тому що НБУ дуже чітко сказав, що покупець з Білорусі для них є небажаним”, – сказав Хасіс.

Крім того, він додав, що НБУ відмовив у зв’язку з тим, що вважає білоруського покупця недостатньо “репутабельним” для того, щоб схвалити цю угоду.

Топ-менеджер також підкреслив, що український банк “продовжує працювати на території України, продовжує дотримуватися всіх нормативів”.

“Ви знаєте, що зараз там є судовий процес з одним з українських олігархів і російськими банками, де він намагається в нашому випадку задовольнити свої інтереси за рахунок нашого майна. Ми з цим, природно, не згодні”, – сказав Хасіс.

За його словами, акціонери Сбербанку, серед яких 37% – американські і європейські інвестори, “ніколи не погодяться з тим, що вони відповідають якимось чином з тих кейсів, які цей олігарх пред’являє”.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close