Україна

Савченко відсудила депутатську зарплату

Мова йде про 450 тисяч гривень

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський стверджує, що народний депутат Надія Савченко, яку підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту, через суд добилася виплати їй депутатської зарплати за період її перебування у слідчому ізоляторі.

Мова йде про 450 тисяч гривень, – повідомляє 1NEWS.

Савченко інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених сімома статтями Кримінального кодексу України. Також правоохоронці задокументували факт перевезення Савченко та Рубаном у листопаді 2017 року зброї з окупованої на підконтрольну Україні територію для вчинення терактів.

22 березня 2018 року Верховна Рада надала згоду на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. За даними СБУ, в червні психологічна експертиза з використанням поліграфа підтвердила, що Савченко особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу в Україні: вона готувалася вчинити теракт в урядовому кварталі та в будівлі Верховної Ради.

2 серпня 2018 року генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що досудове розслідування у кримінальному провадженні проти Рубана і Савченко завершено. Савченко та Рубана тримають під арештом.

Джерело: УНІАН 

Back to top button