Україна

“Самопоміч” обрала нового лідера партії

Лідером партії “Самопоміч” стала колишня віцеспікер Верховної Ради Оксана Сироїд. Її обрали під час з’їзду партії у Києві. Про це повідомляється на офіційному сайті партії, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

“Наше головне тактичне завдання зараз – знайти слова і способи їх донесення, щоб люди нас почули і зрозуміли. А наша мета дуже чітка – повернутися до центру ухвалення рішень в українській політиці. Бо ми знаємо як. Треба лише вірити і робити”, – наголосила Сироїд.

За словами Оксани Сироїд, саме місцеві вибори мають стати тим фундаментом, який допоможе “Самопомочі” повернутися до великої політики.

Мер Львова Андрій Садовий, який займав цей партійний пост до переобрання, написав з цього приводу на своїй Facebook-сторінці: “7 років я віддав керівництву Об’єднанням “Самопоміч”. Це були найкращі і найскладніші роки мого життя”.

Нагадаємо, на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня партія “Самопоміч” не подолала 5-відсоткового бар’єру. Після цього тодішній лідер партії “Самопоміч”, міський голова Львова Андрій Садовий заявив про намір залишити посаду лідера політсили і зосередитися на роботі мера.

Back to top button