Україна

«Самопоміч» і «Батьківщина» не голосуватимуть за законопроекти по Донбасу

Фракції «Батьківщина» та «Самопоміч» не збираються підтримувати законопроекти щодо реінтеграції Донбасу та продовження особливих умов самоврядування для окупованих територій, інформує 1News з посиланням на УП.

«Голосуватимемо червоними», — сказав народний депутат із фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв, відповідаючи на запитання про голосування цих законопроектів.

«Ви знаєте нашу позицію. Ми підтримуємо свій проект, який пропонує «Самопоміч», — додав його колега по фракції Роман Семенуха.

Не підтримують ініціативи президента і у фракції «Батьківщина».

«Ми не підтримуємо обидва законопроекти», — зазначив нардеп із фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин.

Водночас у інших фракціях поки що визначаються щодо свого голосування.

Наприклад, голова групи «Відродження» Віктор Боднар сказав УП, що в їх групі поки що немає рішення з цього приводу.

Натомість у фракції «Радикальна партія» готові підтримати законопроект про деокупацію Донбасу у першому читанні, однак не голосуватимуть за продовження особливих умов самоврядування в ОРДЛО.

«Перший закон ми голосуємо лише в першому читанні і будемо доробляти. Там треба прибрати про мінські домовленості, а другий — про особливий статус не голосуємо взагалі», — підкреслив нардеп із фракції Ляшка Дмитро Лінько.

У фракції «Опозиційний блок» навпаки думають щодо підтримки одного із президентських законопроектів.

«На фракції ми вирішили, що перший законопроект — ні, а щодо продовження особливого статусу — в залежності від процесу розгляду. Ми підтримали його включення у порядок денний, а далі будемо вирішувати, тому що є інформація, що будуть змінювати цей законопроект», — сказав член «Опозиційного блоку» Юрій Павленко.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close