Україна

Садовий вийшов самостійно прибирати Львів від снігу (ФОТО)

Мер Львова закликав всіх мешканців міста, ОСББ, всіх власників бізнесу та інших організацій вийти на вулиці і прибрати сніг біля своїх офісів, магазинів, кафе та будинків

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що винен у снігопаді у Львові, де випало більше 30 см снігу, і вийшов разом із комунальниками і працівниками мерії розчищати місто.

Про це інформує 1NEWS.

“Я знаю, що у цьому снігопаді винен в першу чергу я, як міський голова. Це правило, яке я сам встановив і тільки так воно має працювати. Але все ж давайте не забувати про співвідповідальність за своє майно і побут. Як мешканець Львова я вчора і сьогодні разом зі сім’єю розчистив територію біля свого будинку. В такій ситуації це нормально і так може зробити кожен”, – заявив Садовий.

 

Він закликав всіх небайдужих львів’ян долучитись до загальноміського прибирання вулиць.

Так, о 15:00 всі працівники міськради Львова вийшли на прибирання.

Садовий закликав всіх мешканців міста, ОСББ, всіх власників бізнесу та інших організацій вийти на вулиці і прибрати сніг біля своїх офісів, магазинів, кафе та будинків.

 

За словами Садового, більшість скарг львів’ян щодо прибирання стосуються територій, які знаходяться під відповідальністю ОСББ та управляючих компаній. Близько 20% будинків взагалі не уклали угоди із обслуговуючими компаніями.

 

Він також закликав власників автомобілів не паркуватись на проїжджих та пішохідних зонах, бо це ускладнює прибирання.

 

Міський голова додав, що прогноз погоди на цей тиждень невтішний для львівян і, ймовірно, снігопад не вщухатиме.

Джерело: Львівська міська рада

Back to top button