Україна

Саакашвілі відмовлено в статусі біженця: колишній глава Одещини миттєво відреагував

Державна міграційна служба України відмовила Міхеілу Саакашвілі у статусі біженця. Відтак зараз він апатрид без жодних спеціальних обставин, які могли би унеможливити його депортацію або екстрадицію, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ГПУ.

Міхеіл Саакашвілі опирається на вузьке коло екстремістів грузинського та українського походження. При чому, перших – грузинів, він пробував легалізувати і легалізував їх частину в Україні, будучи головою Одеської обласної державної адміністрації. Саме тоді, перебуваючи на посаді, Саакашвілі примусив своїх підлеглих оформити дозволи на постійне проживання двадцятьом громадянам Грузії як цінним діячам культури.

Запрошені для проведення культурної діяльності іноземці будь-якої участі у культурній діяльності чи інших заходах на території Одеської області та України не брали. Після прибуття запрошених іноземців до України, їх було легалізовано у відповідності до Закону «Про правовий статус іноземців та осіб тез громадянства» за клопотанням КУ «Одеський обласний навчально-методичний центр закладів культури та мистецтва» Одеської ОДА до ГУ ДМС в Одеській області, яким було видано посвідки на тимчасове проживання терміном на 1 рік. Крім того, посадовими особами Одеської ОДА було забезпечено незаконно переправлених іноземних громадян службовими автотранспортними засобами, закріпленими за департаментами Одеської ОДА, для власного користування, що свідчить про розтрату держмайна та нецільового використання бюджетних коштів, шляхом зловживання владою або службовим становищем.

Наразі є всі підстави для видворення зазначених двадцяти осіб з України, що і відбувається силами Державної міграційної служби.

Ось яка реакція самого фігуранта цієї історії.

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявляє, що генпрокурор Юрій Луценко видає бажане за дійсне, говорячи про можливість його депортації.

Про це він написав у Facebook, коментуючи заяву Луценка про те, що міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця.

«Генеральний прокурор Луценко остаточно забрехався! Щойно …він заявив, що Міграційна служба відмовила мені в праві перебувати в країні та мене можна депортувати», — написав Саакашвілі.

Він додав, що Міграційна служба йому «не те що не відмовляла», а досі не надала жодних документів, які оскаржували б його право перебувати в Україні.

«Кілька тижнів тому мої адвокати подали позов до суду про бездіяльність Міграційної служби та повне ігнорування моїх запитів! Цього четверга, 26 жовтня, у Львівському окружному адміністративному суді відбудеться слухання у цій справі», — написав Саакашвілі.

Він також порадив Луценку, який «не має вищої юридичної освіти» прочитати закон «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».

«Там чорним по білому написано, що зараз мій статус в Україні повністю легальний – я особа, яка має постійне місце проживання на території України, користуюся усіма правами громадянина і депортувати з території України мене не можна», — сказав екс-президент Грузії.

«Юрію Віталійовичу, годі видавати бажане за дійсне, ці фантазії для посадової особи, особливо для генерального прокурора – дуже згубна риса», — підсумував Саакашвілі.

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close