Україна

Саакашвілі у жовтні збирає мітинг у Києві

Екс-президент Грузії та екс-губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі заявив, що планує зібрати у Києві мітинг 17 жовтня на підтримку антикорупційних вимог до влади.

“Ми підтримали ініціативу кількох громадських організацій зібрати 17 жовтня в Києві людей”, – сказав він в ефірі каналу NewsOne.

За словами пана Саакашвілі, який зараз перебуває в Івано-Франківську, мітинг збиратиметься на підтримку трьох вимог до української влади.

Серед цих вимог: ухвалення закону про антикорупційні суди; скасування депутатської недоторканості – “не в 2020 році, а зараз”; і ухвалення закону про відкриті партійні списки – “щоб ліквідувати вплив олігархів на політику”.

Після того, як панові Саакашвілі вдалося потрапити на територію країни, він анонсував тур по регіонах України, де збиратиме “вимоги людей”.

  • Саакашвілі розпочинає всеукраїнський тур: що це буде

Пан Саакашвілі обіцяє, що на основі зібраного матеріалу він і політичні сили, які його підтримують, розроблять план дій.

Тим часом, генеральний прокурор України Юрій Луценко переконаний, що Міхеіл Саакашвілі не буде ані арештований, ані екстрадований з України після скандального перетину ним кордону з Польщею минулої неділі.

Раніше Саакашвілі заявляв, що планує приїхати у Київ 19 вересня, але тепер каже, що ані того дня, ані найближчим часом до столиці не приїде.

Джерело: bbc.com

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + fifteen =

Close