Україна

Розроблено план оборони Києва – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Розроблено план оборони Києва

Фото: kiev.informator.ua

Влада розробила план оборони Києва

Військове керівництво розробило план оборони Києва з урахуванням усіх недоліків та прорахунків під час наступу РФ на початку війни.

У Києві розробили план оборони у разі можливого наступу РФ. Про це повідомив голова штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук під час телемарафону.

“Прямої загрози столиці сьогодні немає. Але з огляду на те, що столиця – це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. З огляду на це, ми готуємося до найгіршого сценарію – це повторний наступ”, – зазначив він.

За словами Корнійчука, у разі повторного наступу ворога військове керівництво розробило план оборони Києва з урахуванням усіх недоліків та прорахунків під час наступу РФ на початку війни.

“Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. У цьому плані передбачені форми та способи дій військ, а також підготовка інфраструктури. У тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з далеких підступів до кварталів у центрі міста”, – сказав голова штабу Київської військової адміністрації.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що столиця України досі залишається головною метою Росії і та може спробувати атакувати місто з новими силами.

Також повідомлялося, що у Києві та області змінюється час комендантської години.


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button