Україна

Розпочато реконструкцію одного з найбільших сховищ газу України

Роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу розпочато на Дашавському підземному сховищі газу. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн, роботи планується закінчити у IV кварталі 2021 року, передає 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Як зазначається в повідомленні, Дашавське ПСГ, з проектною потужністю у 2,2 млрд куб. м, є третім за обсягами зберігання природного газу українським газосховищем.

Його реконструкція забезпечить високу якість природного газу, який подається в магістральні газопроводи. Переобладнання установки осушення газу дозволить скоротити щорічні витрати паливного газу на 55-65%.

Проект реконструкції Дашавського ПСГ входить до Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ “Укртрансгаз” на 2020-2029 роки, а також інвестиційну програму українських ПСГ на 2020 рік, що було затверджено регулятором у червні цього року. Окрім Дашавського газосховища, у найближчих планах – здійснення капітального ремонту та технічне переоснащення об’єктів Більче-Волицько-Угерського та Богородчанського ПСГ.

 

 

 

Back to top button