Україна

Розгляд справи про держзраду Януковича продовжать 1 листопада

Печерський районний суд оголосив перерву до 1 листопада у розгляді клопотання ГПУ щодо надання дозволу на спеціальне досудове розслідування у справі за звинуваченням екс-президента Віктора Януковича в організації протидії учасникам Революції Гідності 18-20 лютого 2014 року, які призвели до жертв, інформує 1News з посиланням на Укрінформ.

Слідчий суддя Світлана Шапутько задовольнила клопотання адвокатів Януковича про надання часу для ознайомлення з 93-ма томами кримінальної справи.

«У судовому засіданні оголошується перерва до 15:00 першого листопада для надання стороні захисту часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи», — оголосила суддя.

Також суддя задовольнила клопотання адвокатів про здійснення публічного заочного засудження Януковича у цій справі.

Як зазначив у коментарі журналістам прокурор Яніс Сімонов, у випадку надання згоди Печерським судом для здійснення спеціального досудового розслідування у даній справі, Генпрокуратура буде зобов’язана направити обвинувальний акт до суду впродовж шести місяців.

Нагадаємо, ГПУ проводить досудове розслідування у кримінальній справі за підозрою колишнього президента Януковича в організації перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, організацію навмисних вбивств учасників масових акцій протесту в Києві у період з 18 люто по 20 лютого 2014 року та вчинення терористичного акту 20 лютого по вулиці Інститутській у Києві.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close