Україна

Розенблат звинувачує Ситника та Лещенка у «втручанні» в американські вибори

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом народного депутата Борислава Розенблата до директора НАБУ Артема Ситника та до народного депутата Сергія Лещенка, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Позивач просить суд визнати протиправними дії очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника щодо розголошення та розповсюдження інформації про громадянина США Пола Манафорта, глави передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа щодо наявності прізвища та підписів Манафорта в «чорній бухгалтерії Партії Регіонів» у матеріалах досудового розслідування, що мало наслідком втручання у виборчі процеси США у 2016 році та завдало шкоди інтересам України», — йдеться у повідомленні.

Також позивач просить визнати протиправними і дії депутата Лещенка щодо втручання у зовнішню політику України, яка була здійснена шляхом поширення інформації щодо Пола Манафорта.

Як повідомлялося, наприкінці травня 2016 року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав у НАБУ так звану «чорну бухгалтерію» ПР із зафіксованими виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів. Пізніше копії «бухгалтерії» оприлюднив і депутат Сергій Лещенко. У матеріалах фігурують відомі політики, міністри, депутати, судді, а також американський політтехнолог Пол Манафорт, ім’я якого згадується у 22 записах за період з 20 листопада 2007 року по 5 жовтня 2012 року. Загальна сума витрат, вказаних у цих записах, становить 12,7 мільйона доларів США.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close