УкраїнаЦікаве

Ротшильди дійсно управляють «Рошеном» (розслідування, документи)

Ротшильди вигнали кіпрських юристів Порошенко, що доводить справжню діяльність «сліпого трасту», до якого була переведена кондитерська компанія «Рошен». Про це повідомив економічний оглядач Ігор Смолов у матеріалі для «112 Україна».

кондитерська фабрика “Рошен”

Згідно з опублікованими даними з корпоративного реєстру Кіпру, Rothschild «звільнила» директорів, призначених кіпрськими юристами Петра Порошенка і призначила директором компанію RTB Administrators AG.

Компанія RTB Administrators AG зареєстрована за адресою банку Rothschild в Швейцарії і здійснює управління підприємствами.

«Rothschild провела ще одну кадрову зміну – призначила двох додаткових директорів на Кіпрі. Сумнівів, що Rothschild не просто записала своє ім’я в список акціонерів, а активно зайнялася управлінням на цьому рівні, не залишається», – говорить Ігор Смолов «А чи до «сліпого» трасту передали «Рошен»?».

Також компанія Ротшильдів провела кадрові зміни в нідерландській компанії Roshen Europe B.V., призначивши до ради директорів Альбертуса ван Біка (Albertus van Beek), не поміченого у зв’язках з Порошенком.

Компанія Roshen Europe B.V., як відомо, на 85% володіє ТОВ «Центрально-європейська кондитерська корпорація» – тим самим «Рошеном» і в свою чергу на 100% належить CEE Confectionery Investments. Згідно опублікованим кіпрським документам, 100% всієї цієї структури належить RothschildTrust (Schweiz) AG в якості трасту Prime Asset Capital Trust.

«Картинка, яка склалася навколо «сліпого» трасту «Рошен», дає підстави однозначно стверджувати, що траст як такий існує, – йдеться в матеріалі. – Це також збігається з тим, що можна було б очікувати в разі з незалежним повноправним керівником бізнесу – призначення власних директорів після створення трасту показує, що Rothschild підійшла до завдання з усією скрупульозністю. Загалом, а траст-то дійсно «сліпий».

Новини за змістом

Загрузка...
8peK Mobster

2 Comments

  1. Ніхто й не сумнівався в тому що Ротшильди прийняли в управління фабрику Рошен. Хіба в цьому справа ? Саме цікаве у цьому ділі є те що Ротшильди протягом всієї своєї успішної баготовікової діяльності ніколи не надавали підтримку державним діячам , у яких були проблеми з моральними принципами або законом. Це одна з складових їхнього успіху. І було дуже дивно коли нещодавно в пресі з’явилась інформація про те що Ротшильди прийняли рішення про інвестування в Україну. З одного боку це дуже приємно тому що авторитет Ротшильдів в світі є незаперечним. З другого боку, Україна має на сьогодняшній день найгірші показники з інфляції, ВВП на душу населення та корупції. Не проходить ‘й дня щоб про стан боротьби з корупцією в Україніі нам не вказував хтось із світової спільноти.. Ось у чому справа .! Скільки ж така ситуація ще буде продовжуватись ?Треба негайно прийняти закон про антикорупційний суд.

  2. Антикоррупционный суд это фигня когда судьям дают 200000 грн зарплаты чтобы они давали справедливые решения. Задумайтесь !! Государство легально даёт взятку человеку который клялся служить и защищать. Хоть за две тысячи гривен да сколько бы ни было Обязан. Или в тюрьму. А они им бабло суют. Ппц

Загрузка...
Close